Galeria ministrantów za rok 2018

Zgodnie z ostatnią obietnicą, znów zapraszamy do naszej Galerii zdjęć. Z wielką radością prezentujemy tam kolejną kolekcję zdjęć kroniki fotograficznej ministrantów naszej parafii. Tym razem umieściliśmy wszystkie zdjęcia za ubiegły 2018 rok. Kolejne tysiące zdjęć zostały dodane! Jest ich tak wiele, że przesył internetowy i umieszczanie ich w galerii trwało ponad tydzień.
Znajdziemy tam zatem dokumentację najważniejszych wydarzeń, takich jak m.in.: wyjazd ministrantów do Francji, rozgrywki dekanalne, spływ kajakowy z rodzicami czy kulig w Wiśle. Oprócz tego zdjęcia wydarzeń parafialnych i liturgicznych, w których uczestniczyli nasi ministranci. Mnóstwo wspaniałych wspomnień i historii kryje się za każdym zdjęciem. Te momenty uchwycone w kadrze są owocem żywotności naszej grupy, jak również wspaniałej współpracy z rodzicami. To dzięki Wam Drodzy Rodzice możemy się formować gromadząc w parafii czy też wyruszać na rozmaite ministranckie eskapady…

Mamy nadzieję, że już wkrótce zamieścimy galerię ze zdjęciami z tego roku, a następnie wszystkie zdjęcia będziemy umieszczać już na bieżąco.
Zatem kawa do ręki, wygodne miejsce i zapraszamy do podróży w czasie, w rok 2018!