Msza Święta i grill na zakończenie roku formacyjnego

W poniedziałek 29 VI 2020 zgromadziliśmy się na Mszy Świętej o godz. 18:30, aby podziękować Panu Bogu za cały rok formacji we wspólnocie ministrantów. Po Mszy Świętej wraz z Rodzicami przeszliśmy do salki nr 3, gdzie mogliśmy się posilić smacznymi sałatkami, ciastem i innymi przekąskami przygotowanymi przez Rodziców. Była także kiełbaska z grilla, którą upiekł nam nasz kleryk Łukasz. Pomiędzy posiłkami dzieci – ministranci i ich rodzeństwo grali w piłkarzyki, kręgle i inne gry. Pod koniec spotkania zostały rozstrzygnięte konkursy przeprowadzone online w czasie kwarantanny. Zwycięzcy poszczególnych konkursów otrzymali nagrody.

Bardzo serdecznie dziękuję Wam Drodzy ministranci za cały rok służby przy ołtarzu, za wzięcie udziału w konkursach, za Waszą gorliwość i zaangażowanie.

Dziękuję również Wam Drodzy Rodzice za troskę o służbę Waszych synów przy ołtarzu, a także za zrobienie sałatek, ciasta, przekąsek na dzisiejsze spotkanie oraz pomoc w jego przygotowaniu, jak również za zdjęcia, które można zobaczyć poniżej.

Dziękuję również klerykowi Łukaszowi za pomoc w przygotowaniu grilla.

Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrych wakacji, przeżytych wraz z Panem Jezusem. Do zobaczenia na służbach, których plan niebawem ukaże się na stronie.

Ks. Jakub