Rozgrywki archidiecezjalne w piłkę halową (kategoria „Ministrant)

W minioną sobotę (8 lutego) na sali MOSiR w Kozłowej Górze odbyły się rozgrywki archidiecezjalne najmłodszych ministrantów. W turnieju brały udział drużyny, które zwyciężyły w rozgrywkach na etapie dekanalnym. Nasza drużyna wystąpiła w 6-osobowym składzie:

1. Wojtek Ochojski (kapitan drużyny)

2. Bartek Pilarczyk

3. Michał Śmigasiewicz

4. Szymon Siemiński (bramkarz)

5. Antek Plata

6. Cyprian Plata

Chłopcy rozegrali 3 mecze w grupie. Pierwszy z ministrantami z Knurowa, drugi z Chorzowem, a trzeci z Michałkowicami. Dwa pierwsze mecze przegraliśmy, natomiast ostatni zakończył się remisem. Z tego względu nie udało nam się wyjść z grupy i grać w dalszej części rozgrywek, ale mimo tego otrzymaliśmy dyplom za udział w turnieju i bezpiecznie wróciliśmy do domu. A za dojazd i powrót dziękujemy Rodzicom dwóch naszych ministrantów, którzy zabrali nas samochodami. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z turnieju.